Yönetim Kurulu

Ramazan KESİK

Gülistan Gençlik Yönetim Kurulu Başkanı

Mahmut Cihad ŞAHİN

Başkan Yardımcısı

Enes Taha KOÇ

Sekreter

Sefa YILMAZ

Sayman

Erdem ÇETİNKAYA

Üye

Yönetim Kurulu Biyografisi

We generate results for our customers

Gülistan Gençlik Spor ve İzcilik kulübü Başkanlığını yapmakta olan Ramazan KESİK 1984 yılında İstanbul da doğdu. Anadolu Üniversitesi İşletme ve Sosyoloji bölümünden mezun oldu. Kendi şirketini 2002 yılında açtı bir zaman sonra askerlik görevini ifa etti. 2009 yılına kadar e-ticaret yaptı. Nihayetinde memur olarak atandıktan sonra kendi işlerini lağvetti. Gülistan Gençlik Kulübünde çeşitli aşamalarda uzun yıllar görev yaptı. Bu kulübe karşı olan hassasiyeti onu 2017 yılında  Gülistan Gençlik Spor ve İzcilik kulübü başkanlığına getirdi.
Ramazan KESİK halen Gülistan Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Başkanlığını yapmaktadır.

Ramazan KESİK

Gülistan Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü’nde Başkan Yardımcılığı görevini ifa etmekte olan Mahmut Cihad ŞAHİN 1995 yılında İstanbul da doğdu. Sarıyer Anadolu İmam Hatip Lisesinden 2014 yılında mezun oldu. Gülistan Gençlik‘te çeşitli alt görevlerde sorumluluk aldı. 2019-2020 tarihleri arasında Gülistan Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü’nde sekreterlik görevini yürüttü. 2020 yılında Server Yaşam Vakfı‘nda aktif olarak göreve başladı. 2020 yılından bu yana Gülistan Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü‘nde başkan yardımcılığı görevini başarılı bir şekilde devam ediyor.

Mahmut Cihad ŞAHİN

Gülistan Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü’nde gönüllü faaliyetlerin bir neferi olan Enes Taha KOÇ 1997 yılında İstanbul da doğdu.Piri Reis Üniversitesi Deniz Brokerliği Önlisanstan 2021 yılında mezun oldu. Çalışma hayatına stajyer olarak başladı. Aktif bir staj dönemi geçiren KOÇ, aynı firmadan aldığı teklif üzerine aynı denizcilik şirketinde çalışmaya başladı. Gülistan Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü‘nde 2012 yılından itibaren gönüllülük esasıyla çeşitli faaliyetlerde görev aldı. 20212 yılı itibariyle Gülistan Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü‘nde farklı zaman dilimlerinde 2 dönem Genel Koordinatörlük görevini başarıyla icra etti.

Enes Taha KOÇ

Gülistan Gençlik Spor ve İzcilik Kulübünde gönüllü olarak faaliyetlerde bulunan Sefa YILMAZ 1995 yılında İstanbul da doğdu. 2019 yılında Karabük Üniversitesi İlahiyat Fakültesi İlahiyat Bölümü Lisans mezunu oldu. 2021 Nisan ayında Server Yaşam Vakfı bünyesinde yer alan ve halen daha devam eden bir kitap okuma yarışması olan Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması Projesinde Yönetici Asistanı olarak göreve başladı. Gülistan Gençlik Spor ve İzcilik Kulübünde gönüllü olarak 2009 yılından itibaren çeşitli faaliyetlerde bulundu.

Sefa YILMAZ

Gülistan Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü’nde Kulüp Önderi olarak görev almakta olan Erdem ÇETİNKAYA 1979 yılında İstanbul da doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Sarıyer İmam Hatip lisesinde okudu. Halen Eskişehir Anadolu Üniversitesi A.Ö.F. de Web Tasarım ve Kodlama bölümünde okuma hayatına devam etmekte. İstanbul Menkul Kıymetler Borsası sosyal tesislerinde 1996 – 2001 yılları arasında üye karşılama bölümünde görev aldı. Askerlik sonrasında  sonrasında 2002-2004 yılları arasında Bil Dershaneleri ölçme değerlendirme biriminde çalıştı. İstanbul Aydın Üniversitesinde IT Departmanında 2004 de başladı halen devam ediyor. Gülistan Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü’nde Kulüp Önderi olarak görevine devam ediyor.

Erdem ÇETİNKAYA